Gra:Apel

Z Nondanych
Apel
Strona Gry
Typ strony Ślepy zaułek
Wątek (brak wątku)
Motywy Dziki słoń z serem zamiast głowy
Moc konwergencji 4 – duża swoboda
Jakość
Znaczniki moderacji Potrzebuje więcej wyjść
Linki
Linkuje do plików Slon z dziura.jpg
Liczba linkujących 1
Głębokość (od Strona 1) 6
Redlinki
Statystyki
Odwiedziny 154
Unikalne odwiedziny 105
Odsetek wyjść 13,6364%
Średni czas spędzony na stronie 158,9323 s
Inne
Data utworzenia 2011-11-29 19:09:36
Data ostatniej edycji 2021-05-03 19:28:23
Ilość wersji 21
Autorzy 178.73.63.64, 83.30.122.168, 89.228.160.109, 95.49.90.191, Andrzej19, Argh!, Artur21, Opcik, Ostrzyciel, Szklarz, Terrapodian, Trojanin
Pierwszy autor Argh!
Pokaż linkujące i inne pierdoły

Narzędzia

Notatki

Jak na razie jest częścią wątku Przeglądanie stron internetowych, ale inne strony mogą teoretycznie do niej linkować,więc dałem brak wątku. Przyda się jakiekolwiek wyjście z tej strony, np. link do strony 1.

Strona

Pokaż na Nonsie | Edytuj na Nonsie

Pomóżcie!

Apel dzikiego słonia z serem zamiast głowy

Od dawna fagocytuję wandali, zabłąkanych Nonsensopedystów oraz Waszych najgorszych znajomych. Z tego tytułu chciałbym dzisiaj podziękować wszystkim, którzy skłonili się do poznania mojego wnętrza.
Mam jednak nadzieję, że pamiętacie również, jaki jestem na zewnątrz.

Ja mogę zapomnieć.

Mimo iż jestem słoniem coraz bardziej tracę pamięć. Podczas gdy myszy, których szczerze nie cierpię, mają sera pod dostatkiem, bo znajdują zatrudnienie u naukowców, mój kawałek sera jaki noszę między trąbą a tułowiem potrzebuje pilnej aktualizacji. Niestety, mleczarze sfagocytowani przeze mnie nie mogą ze mną współpracować z przyczyn technicznych.

Dlatego bardzo chciałbym, aby Nonsensopedyści mogli mi kupić nowy kawał sera. W wyniku tego moja pamięć przestanie szwankować, co usprawni zarówno proces wczytywania się mojej strony, jak i całej reszty Gry. Możliwa też będzie szybsza obrona Nonsensopedii przed wandalami.

Niestety, Nonsensopedyści nie są w stanie pokryć opłaty za ser sami. Jest to związane ze strajkiem górników kilka gier dalej[1] i co jest zupełnie nieważne, z wszechobecnym kryzysem.

Gdyby każdy, kto z ciekawości kliknął w link z wizerunkiem z czasów mej młodości wpłacił po tysiąc złotych, poszedłbym na emeryturę. Ale że tak się raczej nie stanie, muszę tu zostać i liczyć na to, że wpłacicie chociaż po grosz mniej, aby chronić mnie, Grę i Nonsensopedię.

Dziękuję,

Słoń z serem zamiast głowy,

znany też jako „Dziki”

PS Wszystkich zainteresowanych wspomożeniem słonia, a także jego losem, prosimy o intensywne myślenie o serze.

Z góry dziękujemy,

Administracja Nonsensopedii

Przypisy

  1. Tak, za tę reklamę też nam nie zapłacą...