Gra:Strona 7843.0

Z Nondanych
Strona 7843.0
Strona Gry
Typ strony Początek wątku
Wątek Nawiedzony dom Wiśniewskiego
Motywy McDonald's, Michał Wiśniewski, Piosenka, Schody, Wiedza mądrość inteligencja, Środki czystostości, Opuszczony nawiedzony dom
Moc konwergencji 4 – duża swoboda
Jakość
Znaczniki moderacji Potrzebuje moderacji, Potrzebuje grafiki, Potrzebuje więcej wyjść, Świetna strona
Linki
Linkuje do Strona 12.13, Strona 33.3210, Strona -10, Strona 980
Liczba linkujących 1
Głębokość (od Strona 1) 9
Redlinki
Statystyki
Odwiedziny 49
Unikalne odwiedziny 35
Odsetek wyjść 0,0000%
Średni czas spędzony na stronie 70,7755 s
Inne
Data utworzenia 2013-10-12 17:12:30
Data ostatniej edycji 2013-10-14 13:30:23
Ilość wersji 3
Autorzy Józef Piłsudski, MarMaj
Pierwszy autor MarMaj
Pokaż linkujące i inne pierdoły

Narzędzia

Notatki

Całkiem czoko Strona, ale urywa się wątek pozwu i nawiedzonego domu.

Strona

Pokaż na Nonsie | Edytuj na Nonsie

Obierasz kurs na opuszczony dom. Coż, nie wygląda on źle... Co z tego, że nie ma nawet schodów, a nad budynkiem unoszą się burzowe chmury, a on sam emanuje czarną poświatą w kropki? Spokojnie docierasz do drzwi i otwierasz je gwałtownie, aby dodać sobie odwagi. Przez wąski przedpokój ozdobiony wielobarwnymi plamami niczym z reklamy Vanisha i docierasz do przestronnego salonu. Na środku pomalowanego w czerwone trupie czaszki pomieszczenia stoi duża różowa kanapa. Zewsząd dochodzą szanty i zapach spalonych lizaków truskawkowych. Przechadzając się, kopiesz czarna, nadgryziona frytkę. Podnosisz wzrok i dostrzegasz siedzącego we włochatym turkusowym fotelu samego Michała Wiśniewskiego. Dzieży on w dłoniach laptopa z motywem tęczowych gęsi przeplatanych morelami w gwiazdki. Zachodzisz piosenkarza (?) od tyłu i patrzysz na monitor. Dostrzegasz ikonkę strony Gry.pl i wirtualne pole golfowe. Bardzo chcesz to poobserwować. W końcu Wiśniewski grający na komputerze w golfa to dość niecodzienny widok. Jednak Wiśniewski zarzuca swoimi czerwonymi włosami (czy może peruką) i zaczyna przeraźliwie krzyczeć : NIEEEE!!! Przez chwilę rozważasz, czy nie ćwiczy nowej piosenki, jednak dzięki twojemu nadludzko wysokiemu IQ dedukujesz, iż właśnie przegrał on grę. Niespodziewanie czerwonowłosa kreatura odwraca głowę do tyłu i oto patrzysz w nieokreślonego koloru oczy Wiśniewskiego delikatnie pokryte łzami. Czujesz, że muzyk chce ci zarzucić, że to twoje wina, że przegrał w golfa. Wcale byś się nie zdziwił gdyby nagle cię sfagocytował, jednak po włożeniu ręki do kieszeni odnajdujesz tam 50 złotych lekko pokrytych kurzem. Proponujesz Michałowi wycieczkę do McDonalda, ale on nie znosi reklamy tejże wykwintnej restauracji. Wręcz chce pozwać jej twórców do sądu (prowadzi sędzia Anna Maria Wesołowska). Przecież oni skopiowali wygląd Michała! Wiśniewski ma czerwone włosy, a grający główną rolę w reklamie aktor - Happy Meal - też jest czerwony. Nagle wpadasz na genialny pomysł.

No właśnie, jaki?

  • Idziecie do podejrzanego sklepu komputerowego i nabywacie drogą kupna piracką wersję Simsów 3. Sklep jest tuż za rogiem.
  • Proponujesz Wiśniewskiemu zjedzenie lodów wiśniowych lodziarnia jest tam.
  • Zabierasz Michała na wycieczkę do Nowego Jorku tym samolotem z czasów II wojny światowej.
  • Uciekasz jak najdalej stąd, skoro masz pieniądze wreszcie możesz odwiedzić twojego idola z dzieciństwa - samego Putina łap stopa!